XII NIEDZIELA ZWYKŁA
23 CZERWIEC 2013
NABOŻEŃSTWO DO NAJŚWIETSZEGO SERCA PANA JEZUSA

Trwa miesiąc czerwiec, który poświęcony jest Najświętszemu Serca Pana Jezusa. Codziennie po wieczornej Mszy św. celebrowane jest nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

NOWENNA  DO  MATKI  BOSKIEJ  NIEUSTAJACEJ  POMOCY

Modlitwy środowej Nowenny do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy ofiarujemy w intencji wszystkich kończących Rok Szkolny.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

W czwartek o godz. 18.00 zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców na Mszę św. kończącą Rok Szkolny. Od godz. 17.30 okazja do Spowiedzi św., aby rozpocząć wakacje pojednani z Bogiem.

NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Czcicieli Bożego Miłosierdzia zapraszamy w piątek o godz. 15.00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Drogę Krzyżową.

UROCZYSTOŚĆ APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA

W sobotę 29 czerwca przypada uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Jest to dzień poświęcony modlitwom w intencjach Piotra naszych czasów papieża Franciszka. Zapraszamy do udziału
w nabożeństwach o godz. 8.30; 9,30 i 18.00. Kolekta tego dnia przeznaczona będzie na cele Stolicy Apostolskiej. Polecamy ją łaskawej ofiarności.

ZMIANA GODZIN ODPRAWIANIA MSZY ŚW.

Informujemy, że od jutra – poniedziałku 24 czerwca do soboty 31 sierpnia włącznie - nastąpi zmiana porządku odprawiania Mszy św. w dni powszednie i niedziele. W dni powszednie Msze św. odprawiane są o godz. 8,30 i 18,00 (nie będzie Mszy św. o godz. 7,00). W niedziele Msze św. celebrowane będą o godz. 8,00; 9,30; 11,00; 12,15; 18,00 i 20.00 (wypada Msza św. o godz. 13,30,
a wieczorem będzie dodatkowa Msza św. o godz. 20.00). Prosimy o dostosowanie się do tych zmian.

PIELGRZYMKA

Nasza Parafia pragnie zorganizować w dniach 9 – 14 września autokarową pielgrzymkę do Sanktuariów wschodniej Polski – Gietrzwałd, Św. Lipka, Sejny, Sokółka, Kodeń, Niepokalanów, Kruszyniany, Grabarka. Spotkanie zainteresowanych i zapisy odbędą się w czwartek 27 czerwca
o godz. 19.00 w sali   św. Katarzyny.

WAKACYJNY WYJAZD DO OSTROWA

Proponujemy dzieciom bardzo atrakcyjny i niedrogi wyjazd wakacyjny do Ostrowa (koło Karwi)
w dniach od 22 do 29 sierpnia. Koszt wyjazdu wynosi 400 zł. Zapisy w Biurze Parafialnym.

SPOTKANIE RODZICÓW MINISTRANTÓW
W czwartek po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie Rodziców ministrantów zapisanych na wakacyjny wyjazd z ks. Mirosławem.
ŻYCZENIA

Wszystkim naszym parafianom, wszystkim gościom oraz tym, którzy w najbliższym czasie będą obchodzili swoje Urodziny, Imieniny czy Jubileusze składamy nasze najserdeczniejsze życzenia.

PODZIEKOWANIA

Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie złożone ofiary. Ofiary przyszłej niedzieli przeznaczone będą na cele inwestycyjne.